beata dyraga obecny - podaj dalej

Warsztat: ODCIĄĆ PĘPOWINĘ - Jak budować obustronne relacje rodzicielskie wychodząc ze schematów

beata dyraga
ODCIĄĆ PĘPOWINĘ


- jak budować obustronne relacje rodzicielskie


wychodząc ze schematów 


10-12 października 2014, Warszawa

 

 

 

 

"Odcięcie pępowiny" to zarówno zadanie życiowe rodzica, jak i dziecka. Nie wszystkim  się to udaje.

 

A przecież u ludzi - podobnie jak w świecie zwierząt - aby młody osobnik stał się niezależną istotą - potrzebuje się oddzielić od rodziców. Nie tylko fizycznie, ale przede wszystkim - psychicznie. Również rodzic dorastającego dziecka powinien pozwolić opuścić mu "gniazdo" i stanąć na własnych nogach.

 

Brak oddzielenia, często pomimo dojrzałego wieku, przejawia się nadmiernymi oczekiwaniami w stosunku do tego, jacy są nasi rodzice, czy też nadmierną ingerencją w życie dorosłych dzieci. Jak również wygórowanymi oczekiwaniami w stosunku do siebie samych. To wewnętrzne niepogodzenie się z rzeczywistością wpływa na to, jak żyjemy i jakie podejmujemy decyzje. Robimy różne rzeczy wyłącznie w  celu uzyskania np. akceptacji swoich rodziców, zwrócenia na siebie uwagi lub nieświadomie - na złość im.

 

Te wszystkie reakcje ego związane są z naszymi własnymi emocjami. Zmierzenie się z tymi uczuciami w sobie da nam wolność, dostęp do swojej prawdziwej nieskrępowanej natury. Wewnętrzne pozwolenie na bycie sobą. Praktyka Świadomej Obecności to sposób na radzenie sobie z emocjami bez ich tłumienia. Poprzez identyfikację tzw. negatywnych emocji w ciele oraz doświadczanie ich na poziomie ciała nie tłumimy ich a transformujemy.


Dane organizacyjne:

DATA:                         10–12 października 2014


MIEJSCE
:                     Warszawa, ul. Grochowska 267/11


CENA:
                         350 zł

Konieczna wpłata zaliczki bezzwrotnej 100 zł do 8 października z opisem "Odciąć pepowinę - Warszawa - październik" na konto:

PRODIALOG Beata Dyraga - 50 1020 5558 1111 1273 5010 0073 


ZAPISY NA WARSZTAT: org@beatadyraga.pl, tel: 536 590 635


UWAGA:                      ilość miejsc ograniczona, o przyjęciu na warsztat decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat zaliczek!