beata dyraga obecny - podaj dalej

MIŁOŚĆ WŁASNA- Jak odnaleźć miłość do samego siebie i samoakceptację? (warsztat wyjazdowy)

warsztaty PSO


MIŁOŚĆ WŁASNA


Jak odnaleźć miłość do samego siebie i samoakceptację?

  20–22 czerwca 2014
Wąwolnica k./Kazimierza 

 

 

 

 

Poczucie własnej wartości daje wyraz we wszystkim co robimy w życiu; kształtuje nasze relacje z ludźmi, poziom życiowej satysfakcji, umiejętność realizacji własnych pragnień i potrzeb, karierę zawodową, aż w końcu zdrowie. W zasadzie całe życie jest w pewnym sensie odzwierciedleniem relacji "z samym sobą". I kim w zasadzie jest ten KTO kocha i KOGO kocha?

 

Jak ŚWIADOMA OBECNOŚĆ pomaga odkryć miłość do samego siebie. Czym jest tak naprawdę miłość własna i jak ją odnaleźć poprzez codzienną praktykę obecności. Jak poprzez świadome życie odkrywać spokój w sobie, doświadczać własnej pełni zamiast kompulsywnie zmierzać do ideałów ze świata reklamy i własnych ukrytego wzorca.

 

Jeżeli to odkryjesz, zmieni się całe Twoje życie!

 
Istotą PRAKTYKI ŚWIADOMEJ OBECNOŚCI
 jest umiejętność przeżywania każdej chwili swojego życia. Uzmysławianie sobie tego, co dzieje się tu i teraz wewnątrz nas i wokół nas;  w swoich zmysłach, w ciele i emocjach, w relacji z innymi osobami, naturą, otoczeniem. Nauka przebiega poprzez pracę z 12 zmysłami. Praktyka przekłada się na jakość życia w każdym jego wymiarze: relacji z ludźmi, zdrowia, radzenia sobie z emocjami, życia zawodowego, jak również głębokiego duchowego rozwoju. Jest to nauka dla każdego, jakąkolwiek formę rozwoju wewnętrznego praktykuje, religię czy filozofię wyznaje i czymkolwiek zajmuje się w życie.

 

DATA:                                 20–22 czerwca 2014

ROZPOCZĘCIE:                  20 czerwca godz. 12.00 

ZAKOŃCZENIE:                  22 czerwca godz. 16.00

MIEJSCE:                           Zajęcia odbywać się będą w przepięknym siedlisku "Siódmy Las" w Wąwolnicy, www.siodmylas.pl.
Jest to siedlisko zagubione wśród malowniczych wzgórz Kazimierskiego Parku Krajobrazowego w otoczeniu lasów i łąk. Miejsce w którym połączono piękno przyrody i siłę natury z tradycyjną architekturą domów i wnętrz, zdrową żywnością, dzięki temu miejsce to pozwala osiągnąć wyciszenie i dobrą energię. Będziemy tam razem smakować naturalne posiłki kuchni wegetariańskiej, grzać się wieczorem przy kominku i spacerować po lesie.

CENA:                                 250 zł (jeśli płatność zostanie dokonana do 15 maja) + koszty pobytu i wyżywienia
                                           290 zł (jeśli płatność zostanie dokonana po 15 maja) + koszty pobytu i wyżywienia 

Konieczna wpłata zaliczki bezzwrotnej 100 zł do 15 maja z opisem „Miłość własna-Siódmy las-czerwiec” na konto:
PRODIALOG Beata Dyraga - 50 1020 5558 1111 1273 5010 0073
 
ZAPISY NA WARSZTAT:    
michal.misiak@obecnypodajdalej.pl, tel: 516 190 200

UWAGA:                              ilość miejsc ograniczona, o przyjęciu na warsztat decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat zaliczek!