beata dyraga obecny - podaj dalej

Kurs Praktyki Świadomej Obecności II stopnia

Kurs dla absolwentów kursu I stopnia. Składa się z 8 spotkań (po 3 godz.), które odbywają się raz na 2-3 tygodnie. Terminy spotkań ustalane są na bieżąco.

To prawdziwa podróż w świadome życie. Jak mawiają uczestnicy "I stopień kursu to tylko wstęp, wprowadzenie, przedszkole. Prawdziwy cud świadomości  zaczyna się na II stopniu."

 

CENA KURSU: 900zł

 

Oto fragmenty opinii absolwentów kursu:


______________________________________________________________________________________________________________________


Co mi dał kurs Praktyki Świadomej Obecności.


Jestem tu i teraz. Ze wszystkim co dzieje się we mnie i na zewnątrz.  Obserwuję to, co jest.  Jestem świadoma i obecna. Nie ma przeszłości ani przyszłości, jest tylko teraz. Tylko obecna chwila. Nic nie oceniam, nie komentuję. Nie ma dobra ani zła, wszystko po prostu jest. Wnikam głębiej w teraźniejszość. Właśnie tutaj znajduję to wszystko, czego zawsze szukałam. Spokój, radość, bezpieczeństwo, akceptację, miłość . Jestem. Jestem Świadomością. Jestem połączona ze wszystkim co istnieje. Zmieniają się formy, Świadomość jest. Ja jestem. Istnienie to niezwykły dar,  dar do przyjmowania, nie ma możliwości w jakikolwiek sposób zasłużyć czy zapracować na niego. Teraz jestem współczuciem, wiecznością, miłością…

To Doświadczenie dał mi kurs praktyki świadomej obecności. Dziesiątki przeczytanych  książek o technikach medytacji przyniosły opisy abstrakcyjnych stanów umysłu, a bycia w teraźniejszości trzeba po prostu doświadczać. Paradoks polega na tym, że za pomocą słów nie można opisać czegoś, co jest poza formą. A ja właśnie próbuję to teraz robić;-)


Ania – absolwentka Kursu PŚO II stopnia

______________________________________________________________________________________________________________________

 

Oto moja opinia o kursie II stopnia:

Jestem wyjątkowo zadowolony z kursu Praktyki Świadomej Obecności. Dzięki nauce którą wyniosłem z zajęć odnalazłem siebie i odzyskałem radość życia.
Po kursie pierwszego stopnia byłem już obudzony w świadomości, wiedziałem, że istnieje droga którą chcę podążać, ale nie czułem się w tym samodzielny.
Dopiero kurs drugiego stopnia dał mi pełną samodzielność, stabilną i codzienną świadomość, która nie wymaga wysiłku. Dzięki nowej wiedzy jestem

w stanie znacznie lepiej wywiązywać się z roli męża, ojca, pracodawcy czy każdej innej której bym się podjął.
Metoda przedstawiana na kursie sprawiła, że dotarłem w rejony rozwoju o których wcześniej nawet nie marzyłem.
Zdecydowanie polecam kurs drugiego stopnia wszystkim absolwentom pierwszego. Dla mnie była to obowiązkowa kontynuacja.


Piotr - absolwent kursu PŚO II stopnia

______________________________________________________________________________________________________________________

 

Zobacz terminy i szczegóły dotyczące zapisów